Kā pārdot Etsy?

Etsy blogs man tikko nolaupīja ierakstu! Biju jau izdomājusi, ko rakstīt. Un še tev, visi galvenie punkti tur jau minēti.

Nesen sava bloga statistikā ievēroju, ka kāds līdz Plānam B nokļuvis, meklējot, kā pārdot Etsy. It kā vienkāršs jautājums, bet atbilde uz to varētu sanākt krietnas enciklopēdijas biezumā. Izmantoju šo izdevību, lai pati sev īsi un konkrēti noformulētu svarīgākās idejas par pārdošanu Etsy. Savādi, ka Etsy saka gandrīz to pašu.

Pats galvenais ir prece. Lai arī reizēm var šķist, ka veiksmes noslēpumam jāslēpjas kaut kur citur, prece ir visa centrs. Tā pasaka priekšā, kā to pārdot – īpašai precei var nebūt vajadzīgs mārketings, jo mārketings (īpašais stāsts) ir jau pašā precē. Tas tikai jādabū laukā.

Preču radīšanas process nekad nav pabeigts. Salikšu savas piecas vai desmit lietas veikalā un gaidīšu pircējus. Nekā nebija! Viena no lielākajām kļūdām ir iztēloties Etsy kā amatnieku tirdziņu – katram pārdevējam ir savs stends un pircēji iet garām, ierauga kaut ko, iekāro un nopērk. Saliekot visas savas preces uz galdiņa un vienkārši gaidot, noslēpumainā veidā tavs stends pēkšņi atradīsies vistālākajā tirdziņa galā, kur neviens pircējs garām nestaigā. Vienkāršākais veids kā rūpēties, lai veikaliņā iegrieztos potenciālie pircēji, ir to nemitīgi papildināt ar jaunām precēm.

Vēl divi sīkumi, kas saistīti ar preci. Pirmkārt, tā ir kārdinoši jānofotografē. Pircējs būtībā pērk fotogrāfiju, nevis preci – Etsy tai ļoti liela nozīme. Otrkārt, prece ir labi jāapraksta. Es te negribu sarežģīt un rakstīt par meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Galvenais ir iejusties pircēja ādā, aizmirst, ka precei būs arī fotogrāfija, un aprakstīt to, jau iepriekš atbildot uz visiem iespējamiem pircēja jautājumiem. Kas tas ir? Cik liels? No kā gatavots? Kā gatavots? Un tad jau daļa priekš SEO svarīgo atslēgas vārdu būs atradusies.

Advertisements
Kā pārdot Etsy?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s