Atrodi atšķirības

Jūs jau zināt to vērīguma pārbaudes uzdevumu, kad blakus ir divi līdzīgi attēli un tajos jāatrod vairākas atšķirības. Atcerējos par tādiem attēliem pavisam nesen.

Ja var ticēt Tools4Etsy (un nav jau iemesla neticēt), tad Etsy visbiežāk lietotais tags ir jewelry un tikai pēc tam seko vintage un supplies. Tā nav nekāda labā ziņa cilvēkam, kas darina rotas un grib tās pārdot savā Etsy veikaliņā. Kāds cits pārdos kaut ko līdzīgu vai tieši tādu pašu.

Kā pārliecināt pircēju, lai pērk no tevis nevis no konkurentiem? Un tad es atcerējos par tiem attēliem. Ir jāmeklē atšķirības.

Atšķirties ar cenu? Pārdot lētāk nekā konkurenti? Tas der, ja izmaksas tiešām ir zemākas nekā konkurentiem. Taču var gadīties, ka zemāka cena liks pircējam šaubīties par kvalitāti. Un tas ir nedaudz riskanti.

Atšķirties ar kvalitāti? Tas varētu būt efektīvāk. Parādīt fotogrāfijās, cik precīzi nostrādātas detaļas, cik eleganti piešūta brošas aizdare vai cik rūpīgi satīta stieple. Ierakstīt aprakstos, kā piemeklēts īpašs izejmateriāls un kā soli pa solim tapusi rota. Minēt profilā, kur un cik ilgi apgūtas prasmes un uzkrāta pieredze. Pārliecināt pircēju, piepildot veikaliņu ar savas profesionalitātes pierādījumiem.

Atšķirties ar savu māksliniecisko rokrakstu? Tas man patīk vislabāk, un es to saku arī kā Etsy pircēja, kam patīk lietas, kas ir īpašas un nedaudz atšķiras citām līdzīgām lietām.

Meklējam atšķirības!

Advertisements
Atrodi atšķirības

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s